Záhradné centrum Rosa

Vonkajšie rastliny

Letničky a balkónové rastliny

Na jar aj v lete nájdete v našom záhradnom centre širokú ponuku letničiek a balkónových rastlín od rôznych dodávateľov. Ako napríklad pelargónie, surfínie, milion bels, fuchsie, begónie, gazánie a rôzne výplňové rastliny do truhlíkov.

Ruže

Celoročne ponúkame zaujímavý sortiment ruží veľkokvetých, popínavých, zakrslých vhodných do nádob na terase ako aj mnohokveté ruže.

Okrasné dreviny

Okrasné dreviny, od ihličnanov, opadavých aj stálozelených kríkov, po vzrastlé stromy alebo solitérne rastliny, nájdete v našom sortimente od skorej jari do neskorej jesene.

Ovocné dreviny

Počas celého vegetačného obdobia sú na predaj ovocné stromčeky a kríky. Na jar a na jeseň môžete využiť širokú ponuku prostokorených stromčekov a v lete zakorenené stromčeky v kvetináčoch.

Skalničky a trvalky

Ponúkame malé aj vzrastlé skalničky a trvalky od našich i zahraničných pestovateľov.

Bonsaje

Ponúkame izbové aj vonkajšie bonsaje ako aj potrebné príslušenstvo na ich pestovanie.

Popínavé rastliny

Krásu záhrady vedia doplniť popínavé rastliny ako sú napríklad brečtany, prísavníky, plamienky, vistérie a veľa iných s ozdobnými listami i kvetmi, opadavé aj stálozelené.

Vodné a bahenné rastliny

Pre milovníkov jazierok máme pripravenú pestrú ponuku vodných a bahenných rastlín, ako aj vodné koše či vhodné substráty.

Bylinky

Voňavé bylinky máme v ponuke počas celej sezóny, ponúkame aj kvalitný substrát, ktorý zvýrazní ich arómu.